Дивуй і надихайте команду дівчат в твоїй компанії за допомогою сучасних поздоровлень

Привітання дівчат з 8 березня

Наші роботи

Замовляй жіноче щастя в новому онлайн форматі

Запишіться на безкоштовну консультацію

Ви отримаєте

Ви отримаєте захід нового формату з яскравою ідеєю і динамічною шоу-програмою навіть в онлайні.

Повну свободу від турбот по організації свята. Ми контролюємо кожен крок вашого ідеального привітання.

Сучасне оформлення, а також унікальний сценарій заходу.

Впевненість в термінах виконання поставлених завдань, а також оптимізацію ваших витрат.

Професійного ведучого, різножанрових артистів, талановитих музичних виконавців

Неповторне враження про свято і круговорот нових вражень за допомогою сучасних поздоровлень

Відгуки

Хочете незабутнє свято на корпоратив 8-го березня?

Запишіться на безкоштовну консультацію

Свято 8 березня

Міжнародний жіночий день – зворушливе свято, в який кожна представниця слабкої статі відчуває себе особливою. Це день, коли дами чекають привітань від колег, близьких і коханих. У будь-якій компанії цієї події приділяється багато уваги, і корпоратив до 8 березня в колективі – один із способів відзначити дату весело, незабутньо, а головне – нетривіально. Адже звичайними посиденьками в ресторані з клішованими подарунками і квітами нікого не здивуєш.

Кожен нюанс має бути проробленим і унікальним, адже улюблені дівчата заслуговують найкращого подарунка. Щоб організувати для співробітників корпоратив на восьме березня доведеться витратити чималу суму і час. Особливих клопотів доставляють колективи, в яких багато жінок зі значною різницею у віці. Треба догодити кожної! Щоб все було оформлено належним чином, зверніться в event агентство Rush, що володіє колосальним досвідом в проведенні подібних заходів.

Якою має бути чудова корпоративна вечірка для колег на 8 березня? Формат заходу підбирається під запит:

  1. Молоді сподобається проходити нестандартні квести, в кінці яких чекають нагороди. Це актуально для IT-компаній, модних брендів і всіх колективів, де основна частина співробітниць у віці 25-35 років.
  2. Яскраві і незабутні привітання в форматі шоу або флеш-мобу запам’ятаються надовго. Ця подія побачать оточуючі, і ще довго будуть обговорювати.
  3. Шоу на корпоратив на 8 березня з залученням професійних акторів, музикантів локального, всеукраїнського або світового масштабу (залежить від бюджету).

Ми спеціалізуємося на створенні тематичних вечірок в різних стилях, починаючи від повної імітації телевізійних шоу «Що? Де? Коли? » і «Хто зверху?», і закінчуючи відв’язними рок-паті і сейшн а-ля вечірка в стилі 90-е. Ми продумуємо все до нюансів: атмосфера, антураж, костюми, декорації. Занурюємо учасників на один день або вечір у Всесвіт іскристого веселощів, приємних сюрпризів та крутих поворотів сценарію.

Корпоративні заходи на свято 8 березня

З огляду на кліматичні особливості нашої країни, використання відкритих майданчиків на самому початку весни – не найкраще рішення. Але і на стандартному варіанті кафе-ресторану зупинятися не обов’язково.

Опинитися на природі і не замерзнути? Легко, якщо скористатися послугами івент-агентства Rush: орендуємо заміський будинок або котедж, поставимо швидкозбірних конструкцій з підігрівом … Придумаємо ще десятки способів здивувати і вразити! Корпоративний захід на 8 березня з нами – це завжди нетривіальність і галасливі вечірки для будь-якого віку.

Замовлення ведучого на вечірку 8 березня

Крім вибору місця проведення на основі переваг і кількості учасників, необхідно вирішити, хто буде створювати настрій. Веселий, сміховинний і просто душа компанії тамада, ведучий на 8 березня від Rush – це правильний вибір для тих, хто цінує незаяложені жарти, здоровий злободенне гумор і вміле створення теплої атмосфери. Телефонуйте нам для організації свята, наповненого колористичного і колоритними враженнями.

Подарункові бокси для чарівний жінок

Дивіться нижче

Дніпро

Київ

Запоріжжя

Харків