Відгуки

Бажаєте концептуальне свято?

Залиште свій номер і ми перетворимо ваше свято на незабутню подію року

Розробка креативної концепції заходу під ключ

Бажаєте створити захід, який запам’ятають? Все починається з концепції – основи, на якій вибудовується стрункий ряд етапів проведення події, будь то активна і актуальна концепція корпоративу, креативний і атмосферне День народження або весела, повна сміху та небанальних конкурсів весілля. Створення концепту базується на вимогах замовника, специфіку цільової аудиторії, завданнях, які треба вирішити.

Event концепція має ключовий message (посил). Він опрацьовується в першу чергу і має наступні особливості:

  1. Короткий і ясний, включає пару слів, тому стає своєрідним девізом події.
  2. Учасникам і глядачам повинен бути зрозумілий сенс, тому ми керуємося принципом «все геніальне – просто».
  3. Працює на імідж: використовуємо маркетингові «фішки», що представляють організатора, компанію, бренд (потрібне підкреслити) в позитивному світлі.

Втілюємо саму суть свята: веселого, безтурботного, з коктейлем з захоплення і наснаги, приправленого перчинкою азарту.

Вибір типу заходи диктується замовником. Ми надаємо повний спектр послуг з організації івенту після того, як концепт буде схвалений і затверджений. А для цього ми опрацьовуємо актуальні і чіпляють теми, пропонуючи для легшого сприйняття візуалізацію майбутнього події.

Теми концепцій event заходів, вечірки

Якщо ключовий посил – той самий «девіз» – знайдений, настає етап візуалізації: ми починаємо готувати презентацію, що включає такий собі колаж із прикладів, стилю проведення, відповідного антуражу, костюмів і т.д. Саме на цьому етапі промальовується «карта» івенту, що показує, як будуть досягнуті поставлені цілі.

Всі круті івенти, створювані нами в Rush, вирішують відразу ряд завдань: від іміджевих до психологічних, від колективних (згуртувати співробітників) до індивідуальних (виділити лідерів, звернути увагу на головного винуватця торжества).

Концепція Нового року

Один з головних свят за 365 днів, на якому з великою радістю розслабляються всі покоління – від малого до великого. Якщо організація і проведення професійного свята «заточена» під конкретну сферу діяльності – IT, дистрибуція, юриспруденція, банківська справа, торгівля, медицина, то новорічна вечірка відкриває величезне поле для експериментів.

Якщо мова йде про корпоративному святі, то концепція заходу на Новий Рік включає використання фірмового стилю компанії, яка втілюється декількома способами:

  • друкуємо різну продукцію з логотипом бренду;
  • обов’язково заохочуємо учасників брендованими подарунками;
  • оформляємо зону, де проходить святкування, прикрашаємо з урахуванням колірної схеми компанії;
  • за потребою, підганяємо форму обслуговуючого персоналу під ті ж критерії;
  • створюємо новорічне меню в корпоративному стилі.

До речі, це може стати відмінним маркетинговим ходом: запросити не тільки співробітників, але і можливих інвесторів і клієнтів. Кожна концепція проведення новорічного свята унікальна і прописується під конкретного замовника! Хочете дізнатися, що ми підготуємо для вас? Телефонуйте і отримуйте high level event в вашому місті.

Дніпро

Київ

Запоріжжя

Харків