Створюємо сучасні корпоративні заходи й унікальні приватні свята для успішного бізнесу та яскравих особистостей

Event агентство Rush

Ви отримаєте

Сучасний формат і яскраву концепцію події, адаптовані під ваші побажання і запити

Замість застілля з нудними конкурсами – цікаві активності й повне занурення в атмосферу концептуального відпочинку

Максимальна концентрація позитивних емоцій і вільний простір для спілкування

Авторів і режисерів з 10-річним досвідом у сфері розваг, які забезпечать вам унікальне свято зі стильною естетикою і ефектним шоу

Ведучого, артистів, ді-джея, музикантів, декораторів – злагоджену команду професіоналів, здатних повністю проникнути в ідею заходу і реалізовувати ваші очікування

Якісні фото і відеозвіти, які пожвавлять приємні спогади. Лайки і репости гарантовані

Наші послуги

Відгуки

Наші клієнти

Наше портфоліо

Команда Rush

Бажаєте незабутній івент?

Залиште свій номер і ми перетворимо ваше свято на незабутню подію року

RUSH - івент агентство (event agency) повного циклу

Rush – це ідеальне івент агентство для організації творчих і яскравих подій в креативному форматі. Ми створюємо заходи під замовлення, що дозволяють врятуватися від робочого застою і сірих днів. Але мало просто вирушити на відпочинок або добре накрити стіл – це швидко приїдається, стає прісним і нецікавим.

Щоб знову відчути смак життя, вам знадобиться event студія Rush, що пропонує провести івент будь-якої складності, але безумовно динамічний, що запам’ятовується і приваблює новизною.

Паралельно ми надаємо послуги рекламного маркетингового івент (event) агентства, створюючи незабутні яскраві події для ваших клієнтів, партнерів, інвесторів – усіх тих, кого вам треба приємно здивувати й зацікавити. Ми використовуємо безліч різноманітних «фішок», але категорично проти стандартного формату залучення уваги: ​​це не працює або не дає тієї ефективності, що раніше. Замовити організацію івенту, заходи в компанії Rush – це правильний крок для бізнесу. Переконайтеся в цьому, переглянувши наше багате портфоліо.
Додатково сайт event агентства демонструє різноманітні варіанти проведення подій разом з відео відгуками клієнтів. Ви не знайдете жодного схожого заходу – для кожного замовника підбираємо індивідуальний формат за тематикою, тривалістю, місцем проведення та іншими параметрами.

Організація свят, проведення святкових заходів під ключ

Чи переконає вас звернутися до цього агентства з організації свят і влаштування розваг, якщо все, що ви побачите на сторінках – це готові сценарії? Навіть якщо конкретна опція стала в нагоді десятку клієнтів, хто сказав, що вона буде настільки ж ефективною і для вас? Ми надаємо допомогу в організації свят та заходів, і ключове слово тут – «допомога». Це означає, що наші фахівці досліджують ситуацію з різних сторін, з’ясовуючи, який підхід буде найбільш продуктивним. Від результату досліджень, що базуються на обговоренні з клієнтом, формується перелік послуг, що надаються:

  1. Корпоративні заходи. Можуть бути тематичними, відбуватися в закритих приміщеннях (кафе, ресторанах, клубах) або ж на природі.
  2. Весілля. Для цього дня точно треба замовити проведення свята, інакше ви ризикуєте дізнатися, що таке «весільний переполох».
  3. Новий рік. Так, буває лише раз на рік, і компанія – організатор свят повинна зробити цей єдиний день найяскравішим аж до наступного Нового року. І ми це вміємо!
  4. День народження. Скільки б вам не виповнилось років, ми завжди готові розбудити у вас дитину або показати, яка ви доросла й зібрана людина. А можливо, навіть те, який ви прекрасний керівник. Усе залежить тільки від вас і вашого настрою.
  5. Бізнес-заходи. Надамо правильно оформлену й підготовлену залу для конференцій, допоможемо провести презентацію, напишемо сценарій для будь-якої виставки або шоу.

Фірми, що займаються організацією свят в Україні, повинні вміти адаптувати наявні сценарії під потреби клієнта, а якщо це неможливо – розробляти програму «з нуля». Ми – професіонали своєї справи, тому робимо ставку на ексклюзив, дивуючи навіть найдосвідченіших людей. Вивчіть наш сайт святкового агентства, студії свята і дійдіть до висновку, в якому наші клієнти переконалися на практиці: практикуємо індивідуальний підхід, але завжди – повністю знімаємо із замовника тягар організаційних клопотів. Ми говоримо тверде «Ні!» зайвим витратам і ексцесу, повністю виключаючи ці два аспекти зі сценарію будь-якої події.

Організація урочистостей, проведення урочистих заходів

Послуги професійної організації свят та урочистих заходів від Rush базуються на формуванні унікального концепту для клієнта. У нашому колективі немає універсальних «солдатів»: кожен відповідає за певний блок роботи, в якій став справжнім фахівцем. Неможливо бути професіоналом у всьому, але в одному напрямку – адміністративному, фінансовому, режисерському – цілком можливо. Що ми і доводимо, гарантуючи замовникам:

  • оперативність у знаходженні оптимального рішення в будь-якій ситуації;
  • втілення креативних творчих подій, які працюють на благо винуватця торжества, фірми, компанії;
  • зниження ризиків зриву практично до нуля (тримаємо руку на пульсі 24 години на добу);
  • прозорі кошторис і видимий шлях руху фінансів: надаємо звіти по кожному етапу.

Організатор урочистих подій не впорається з поставленим завданням самостійно – занадто багато нюансів треба врахувати. Але коли за спиною є згуртована команда, яка чітко знає свої обов’язки і виконує їх вчасно, реалізація проекту здійснюється легко і задовго до дедлайну.

Вартість послуг з організації свят під ключ в івент компанії Rush

З чого складається вартість організації заходу під ключ? Перше і найважливіше – те, в якому напрямку вам потрібен комплекс послуг івент агентства Rush. Корпоратив, день народження, весілля і масовий захід мають абсолютно різну специфіку, масштаб, кількість гостей, таймінг і … тут навіть параметри підбору відповідної тематики різняться. Десь потрібно зацікавити клієнта (в цьому випадку ми працюємо як агентство з організації корпоративних заходів b2b), а десь – розважити публіку, яка складається з людей абсолютно різного віку та інтересів.

В останньому випадку класичним рішенням завжди було замовлення свят з таким собі «масовиком-затійником», який завчено проговорює банальні жарти. Але сподіватися на щирі емоції та захоплення вам тоді не доведеться. Але якщо включити в прайс-лист event агентства Rush дещицю креативу – результат сподобається найпринциповішим та найвибалгивішим гостям.

Ми формуємо команду тих, хто буде займатися вашим проектом, підбираємо тематику, краще місце проведення, склад артистів і ведучих. Від цих параметрів безпосередньо залежать ціни заходів. Але пам’ятайте: ми створюємо яскраву й пам’ятну подію навіть при мінімальному бюджеті. Висока кваліфікація при організації свят – саме те, як можна охарактеризувати нас. Креативне, надійне, яскраве, незвичайне агентство свят – ось, що можемо сказати про свою роботу!

Дніпро

Київ

Запоріжжя

Харків