Презентація товарів і послуг на виставках і промо-заходах

Івент маркетинг і BTL акції: презентація товарів та послуг

Як це буде

Інтерактивна презентація продукту в новому сучасному форматі

Команда RUSH успішно створює презентації компанії, які спрямовані на вирішення різноманітних бізнес-задач. Ми допомагаємо презентувати вас і ваш сервіс. Вирішуємо ряд супутніх організаційних завдань, на які ви не витрачаєте ні хвилини

Зробити ваш бренд упізнаваним серед вашої цільової аудиторії

Підняти активність в соцмережах або на сайті

Підготувати сучасну презентацію, використовуючи інтерактивні формати залучення вашої аудиторії

З'ясовуємо бізнес-завдання розуміємо унікальні властивості продукту

Впровадити в презентацію Гейміфікацію

Як це буде

Яскравий концептуальний івент, який підвищить рівень лояльності до вашої компанії і виділить її серед інших

Оригінальний сценарій, заточений під ваші бізнес-цілі, корпоративні цінності й тематику події

Контроль усіх організаційних і фінансових питань, поки ви насолоджуєтеся заходом

Розваги нового формату, з ефектним поєднанням шоу і командного інтерактиву

Вибір кращих майданчиків і доскональне технічне забезпечення з розрахунком на 20, 200 і навіть 2000 учасників

Максимум задоволення і живих емоцій, мінімум стресів і ризиків. Вам скажуть «спасибі» і шеф, і команда

Відгуки

Ефективні презентації з використанням сучасних технологій та інтерактивним підходом

Опишіть побажання, а ми покажемо результат

Івент маркетинг: організація і проведення презентацій на виставках від event агентства Rush

Один з двигунів торгівлі – реклама. Для кожної мети існує кілька різновидів рекламних ходів, найбільш вдалих у конкретному випадку. Послуги організації і проведення презентацій у Києві, Дніпрі, Харкові, Запоріжжі ефективні в рівній мірі для нових брендів і тих, що вже засвітилися на ринку. Проведення ділових презентацій сприяє укладанню нових контрактів, зміцнить вашу позицію і репутацію.

Бажаєте представити новий вид послуг або товарів? Відео-презентація для виставки наочно покаже переваги продукції. Згідно з дослідженнями, найбільшу кількість інформації людина отримує за допомогою зору (близько 90%), а на слух припадає тільки 9% (1% відданий іншим органам чуттів). Тому розробка event заходів, що включає візуалізацію, надзвичайно важлива для мотивації цільової аудиторії (ЦА). Ми знаємо сотні «фішок» для залучення й утримання уваги, спонукання до дій (дізнатися продукцію краще, замовити, купити Й інших корисних для бізнесу дієслів). Приділяємо особливу увагу:

 1. Антуражу, оформляючи приміщення в корпоративних кольорах, за тематикою акції.
 2. Місця проведення: торговий центр, офіс, відкритий майданчик, ярмарок.
 3. Часу початку: організація і проведення промо заходів для деяких сфер бізнесу переважно вранці (дитячі товари й послуги), для інших – увечері (алкогольні бренди, відкриття нічного клубу).
 4. Таймінг самої події, оскільки занадто коротка презентація не розкриє ваш потенціал, а надто довга – втомить гостей. Ми вміємо знаходити баланс.

Використовуючи ефективні (й ефектні) способи впливу на аудиторію, event агентство Rush домагається поставленої замовником мети. Ви можете як озвучити необхідний стиль проведення презентації, так і повідомити про мету заходу, а ми підберемо релевантний варіант, що дає максимальну конверсію.

Креативна презентація товару або послуги

Презентація необхідна для представлення публіці нової компанії, послуги, товару, проєкту. Якщо традиційні способи реклами можна віднести до мас-маркету – розраховані на широке охоплення аудиторії, включаючи і тих, що 100% не зацікавляться вами – то успішна, грамотна презентація товару «б’є в десятку». За допомогою правильно підібраного підходу створюється позитивний імідж компанії, збільшується загальна кількість клієнтів, а їх лояльність зростає. Зі своєї практики можемо сказати, що, дотримуючись неписаних правил проведення подібних заходів (а ми про них прекрасно інформовані), ви значно збільшите частку на ринку.

Якщо гості залишаться задоволені, вони просунуть ваш товар або послуги самостійно. Це запускає ланцюгову реакцію: про вас дізнається в десятки і сотні разів більше людей, ніж було на самому заході. Жоден банер, плакат або бігборд не дає такого потужного приросту кількості покупців, як креативна подача інформації про те, що ви хочете просунути на ринку. Сюди може входити організація семплінгу – просування товару, при якому він надається споживачам безкоштовно або в якості бонусу при покупці інших виробів. Ефективність зростає за рахунок того, що потенційний покупець знайомиться із запропонованим, у той час як конкурент працює за принципом «кота у мішку».

Ви також можете замовити презентацію товару на виставці – провести її з компанією, що працює в суміжній сфері (виставка машин і аксесуарів до них), або створити власну. Це стимулює основні продажі, підвищує довіру з боку споживачів, дає до двократного збільшення продажів. Ми знаємо, як зробити досвід вашого споживача позитивним і незабутнім.

Організація презентації нового продукту фірми

Ми на практиці відпрацювали, як проводити презентації так, щоб у ваших покупців залишилися приємні спогади і бажання витратити час (розповівши про вас друзям і рідним) і гроші (на покупку запропонованих товарів).

Проведення презентацій нової продукції вимагає наявності цільової аудиторії. Rush-агентство подбає про те, щоб у призначений час і місце прибули саме ті, хто стане вашими постійними клієнтами, а інформація про вас рознеслася по всьому місту, країні або навіть світу.

Для того, щоб уникнути найменших накладок, ми ретельно продумуємо план проведення презентації товару. Залежно від кон’юнктури ринку, він значно змінюється. Навіть те, де саме проводиться презентація, істотно впливає на процес:

 • вітчизняний виробник на українському ринку,
 • українська фірма на зарубіжному ринку,
 • іноземна компанія на українському ринку.

Другим аспектом є те, якою буде аудиторія – ефектна презентація продукту компанії замовнику та споживачеві істотно різниться. У першому випадку потрібна демонстрація, заснована на фактах і дослідженнях обраної вами ніші, і, як результат, – чим ви можете допомогти замовнику в реалізації його цілей, а в другому – привернення уваги, необхідно викликати інтерес, бажання зробити покупку зараз і надалі.

Презентація послуг на івент заходах

До сфери надання послуг від event агентства Rush з представлення ваших інтересів широкій публіці входить розробка концепту, який здивує і вразить аудиторію. Тут важливим є креативний підхід з акцентом на ваших перевагах. І простого відеоряду з парочкою брошур буде мало: це банально й викликає бажання пройти повз, відмахнувшись як від набридливого шуму.

Презентація туристичного продукту, банківських послуг повинна “зачепити”, втримати увагу й дати інформацію, яку гості захочуть почути.
Ураховуючи об’єм інформаційного потоку, який щоденно ллється на сучасну людину, ці задачі стають складними, вони потребують комплексного підходу. Самотужки, без спеціальних навичок і широкого досвіду проведення таких заходів це стане лише даремно витраченими часом і грошима.

Доручіть нам розробку дієвого плану, який допоможе вийти на новий рівень продажів.

Послуги БТЛ промоушен в Україні: BTL акції та заходи

Звичний блок реклами по телевізору, радіо або в Інтернеті втрачає значущість: не завжди виходить пробудити інтерес до продукту через перенасиченість від інформації, яка звідусіль ллється нескінченним потоком. У людини виробляється своєрідний захисний механізм, що відсікає те, що з перших слів, дій не привертає його увагу. BTL промо акції і кампанії – ненав’язливий і дієвий спосіб зацікавити клієнта.
На відміну від ATL (класична реклама в друкованих виданнях, радіо, Інтернет), БТЛ кампанії спрямовані безпосередньо на споживача. До незаперечних переваг, що спонукають замовити БТЛ рекламу, належать:

 • підвищена увага до бренду й товару;
 • висока ймовірність, що вашу марку запам’ятають;
 • вплив тільки на цільову аудиторію;
 • спонукання до вчинення імпульсивних покупок, якщо проводити акцію в точці продажу;
 • бюджет на комплекс BTL заходів складається індивідуально і гнучко;
 • виділення бренду на тлі конкурентів;
 • виклик емоційного відгуку в покупців за рахунок безпосередньої взаємодії з ними.

Rush – рекламне BTL агентство повного циклу, що відповідає за проведення заходів від моменту постановки завдання до отримання високої конверсії з боку клієнтів. Ми готуємо приміщення з урахуванням формату акції, надаємо концепт замовнику, за потребою – коригуємо в бік збільшення або зменшення масштабу, охоплення ЦА і тривалості заходу. Як підрядник BTL, виконуємо пошук компаній, що займаються виготовленням запрошень, рекламних і POS-матеріалів з подальшим поширенням.

Якщо вам потрібен розголос у ЗМІ, то розробка і організація BTL заходів також буде включати домовленість з журналістами і їх акредитацію, запрошення відео операторів та професійну зйомку з публікацією в мережі. Забезпечуємо технічне оснащення, якісну поліграфічну й сувенірну продукцію. Список потреб для конкретної кампанії може істотно змінюватися залежно від сфери торгівлі, локації проведення, масштабу і тривалості.

Трейд маркетинг BTL від агентства Rush – та реклама, яка на 100% досягає адресата. Ми знаємо, як направити її в потрібне русло, огинаючи «імунітет» сучасної людини до інформаційного потоку.

Дніпро

Київ

Запоріжжя

Харків