Організовуємо інтерактивні і дивовижні презентації та навчання для команди або партнерів

Конференції, семінари, виставки

Наші роботи

Масштабний івент? - Легко!

Запишіться на безкоштовну консультацію

Ви отримаєте

Яскрава презентація, яка підвищить рівень лояльності до вашого бізнесу і виділить його серед інших

Оригінальний сценарій, заточений під ваші бізнес-цілі, корпоративні цінності й тематику

Контроль усіх організаційних питань, поки ви насолоджуєтеся заходом

Інтерактивні розваги нового формату з ефектним поєднанням командного інтерактиву

Вибір кращих майданчиків для проведення семінарів і презентацій з доскональним технічним забезпеченням

Максимум задоволення і живих емоцій, мінімум стресів і ризиків. Вам скажуть «спасибі» і шеф, і команда

Відгуки

Необхідно організувати конференцію або семінар?

Запишіться на безкоштовну консультацію

Професійна організація та проведення бізнес конференцій, виставок під ключ

Імідж – один з основних елементів успішного ведення бізнесу. Послуги з організації корпоративних конференцій необхідні не тільки для безпосередньої зустрічі всіх учасників (колег, партнерів, інвесторів) на належному рівні, а й для вирішення PR-завдань та обміну досвідом між фахівцями. Івент агентство Rush пропонує інтерактивні рішення для заходів, що відображають культуру вашої компанії, що підкреслюють її значущість і високий статус.

Конференція від event (івент) агентства Rush – це чіткий менеджмент і логістика на всіх етапах зустрічі, а не тільки на самому заході. Ми зустрінемо гостей в аеропорту чи на вокзалі, розмістимо в найкращому готелі міста й організуємо цікаве дозвілля. Залежно від тривалості заходу й кількості учасників, організація обслуговування конференцій, симпозіумів, виставок передбачає наявність повноцінних перерв і кава-брейків. Якщо ж захід буде коротким, для гостей буде накрито фуршет прямо в залі.

Послуги з організації і проведення бізнес-семінарів

У кожній компанії працюють індивідуальні особистості, які разом утворюють єдину команду. Досвідчений керівник знає: для підтримки високого рівня співробітників, підвищення їх кваліфікації та навичок необхідно періодично відвідувати семінари. І якщо поїздка організовується для кількох людей, то проблеми, можливо, і не виникнуть. Хоча і на це теж треба витрачати час, який є одним з найцінніших ресурсів компанії.

У цьому питанні вам потрібен надійний партнер. І фірма з організації семінарів Rush готова до реалізації проєкту на найвищому рівні, будь то короткий семінар для кількох людей або масштабний захід на кілька днів із запрошеними ведучими, розміщенням у готелі та складанням зручного графіка для кожного учасника.

Організація проведення семінару потребує урахування багато важливих аспектів. До event послуг входять:

 1. Підбір місця, залів і майданчиків для проведення бізнес-зустрічей з нашої бази або знаходження ексклюзивного варіанту під запит клієнта.
 2. Розміщення в кращих готелях згідно з бюджетом і зручністю доступу до місця проведення заходу, пам’яток.
 3. Організація харчування за одном з вибраних сценаріїв: фуршет, кава-брейк, банкет, повноцінний обід або вечеря з виїзним ресторанним обслуговуванням.
 4. Повне технічне забезпечення, що включає: аудіо та відео-супровід, установку трибун для спікерів з мікрофоном, розстановку динаміків по залі, кабінок для перекладачів (якщо запрошені спікери – іноземці).
 5. Офіційна реєстрація та зустріч гостей з повним супроводом на весь час перебування у відрядженні.

Добре, якщо у вас є представництво або філія в тому місті, де буде проводитися зустріч, майданчик для проведення і місце для проживання співробітників. Але в інших випадках вам доведеться витратити багато зусиль і часу, щоб вирішити ці проблеми. Зі збільшенням кількості учасників складність зростає в геометричній прогресії. Не займайтеся цієї «математикою» самостійно: довірте всі організаційні питання професіоналам Rush.

Вартість організації семінару, конференції

Ціна проведення семінарів залежить від таких факторів:

 • тривалість проведення;
 • складність технічного оснащення;
 • тип харчування;
 • кількість учасників;
 • додаткові послуги.

До останніх належить виготовлення брендованої продукції, промо-матеріалів з лого компанії, створення унікальних подарунків і пам’ятних презентів. Дізнайтеся більше про цікаві можливості, які відкриє для вас івент агентство Rush.

Організація конференцій і семінарів за кордоном

Бізнес-семінари за кордоном організовувати ще складніше, ніж на території України, оскільки список питань, які необхідно вирішити, трохи ширше:

 • дозвіл на виїзд для кожного учасника, в тому числі – наявність віз;
 • урахування культурних відмінностей, що відбивається на підборі харчування і способів проведення дозвілля;
 • запрошення перекладачів з відповідним обладнанням для міжнародних зустрічей різними мовами;
 • доставка обладнання на місце або оренда в місцевих фірм з попереднім узгодженням списку.

Організація і проведення виїзних семінарів за кордоном може включати елементи тимбілдинга: ви вбиваєте одним пострілом двох «бізнес-зайців» – навчаєте співробітників і згуртовуєте колектив.

Ми організовуємо бізнес-семінари за кордоном так, щоб учасникам було комфортно: дружня і налаштовуюча на концентрацію атмосфера з відмінно продуманим дозвіллям для будь-якої кількості гостей. Правильне співвідношення годин навчання і розслаблення – гарантія високої ефективності від проходження запланованої програми. Телефонуйте нам, щоб дізнатися формулу успішного проведення семінарів з івент агентством Rush!

Вартість організації і проведення корпоративу під ключ

Якщо ви коли-небудь намагалися самі організувати хоча б звичайне застілля для колективу, то знайомі з ситуацією виходу за рамки виділеного бюджету. Ціна проведення корпоративу істотно зростає, оскільки через незнання деяких моментів, не врахованих під час планування, кошторис виходить зовсім інший. І далеко не зі знаком «мінус».

Щоб уникнути подібного, звертайтеся до нас: ми гарантуємо Rush-ефект – швидкий прорахунок кошторису з його дотриманням на всіх етапах: від планування до реалізації. Дізнайтеся більше про комфортне втілення креативних ідей, оформивши дзвінок на сайті або зателефонувавши за нашими контактними номерами.

Дніпро

Київ

Запоріжжя

Харків