5 кроків до яскравого корпоративному івенту

Дзвінок або заявка на сайті
Согласование концепции мероприятия и встреча
Розробка івенту під Ваш бюджет
Організація всіх узгоджених етапів
Проведення івенту

Бажаєте незабутнє шоу?

Залиште свій номер і ми перетворимо ваше свято на незабутню подію року

Відгуки

Корпоративні події бувають різні

Це і, безпосередньо, корпоративні свята, і зльоти дистриб’юторів, і різноманітні маркетингові заходи: виставки, презентації, відкриття. Все це реалізуємо з властивим нам свіжим концептуальним підходом.

За рік людина буває на декількох корпоративні події, тому здивувати (в хорошому сенсі цього слова) гостей непросто, але ми дивуємо. Стабільно і якісно дивуємо.

Командоутворення - один з наших улюблених форматів

Чому? Тому що ми самі – команда. Ми знаємо, наскільки важливий командний дух для досягнення корпоративних цілей. Крім того, ми любимо спорт і спортивну складову в усьому.

Teambuilding-проєкт прикрасить будь-який корпоративний пікнік, хоча він може бути реалізований і незалежно від якогось свята, припустимо, в якості міського чи офісного квесту.

Свята для своїх співробітників

Коли якась бізнес-структура проводить свято для своїх співробітників – це одне, але коли основною аудиторією заходу є клієнти і партнери компанії – це зовсім інший рівень відповідальності.

Ми це розуміємо як ніхто інший, так як за плечима – величезний досвід роботи в сфері подієвого промо. Настільки великий, що ми навіть придумали термін «подієвий промо».

Дніпро

Київ

Запоріжжя

Харків