Створюємо ефективні онлайн-тімбілдінги з унікальною програмою для повного занурення вашої команди

Організація та проведення онлайн-тімбілдингу

Наші роботи

Бажаєте незабутній онлайн-тімбілдинг?

Ви отримаєте авторські концепції онлайн формату

Як це буде

Енергійну та відповідальну команду, яка продумає все, від глобальної ідеї до дрібниць, подарункових боксів та якості трансляції

Розробку сценарію та супровід проєкту у будь-якому форматі — квесту, інтелектуальної битви, майстер-класу… Змалюйте побажання, а ми покажемо результат

Захоплюючу програму, що поєднує продуктивне командне навчання з цікавими активностями та корисним дозвіллям

Прозорий кошторис та грамотний розподіл бюджету

Оригінальні технічні «фішки», які перетворять тімбілдінг на яскраве та незабутнє свято для віддаленої команди

Новий, надихаючий досвід та позитивний фідбек від кожного учасника

Відгуки

Бажаєте незабутній івент?

Вирішимо ваші бізнес завдання, віддалено

Позбавтеся реальних проблем у колективі віртуально, або ефективні онлайн-тімбілдінги від івент-агентства RUSH

Вибратися на корпоративний захід усьому колективу – складно, а з приходом Covid-times – взагалі з області фантастики. Але івент-агентство Rush змогло кардинально вирішити цю проблему: використовуючи digital-технології, ми швидко адаптували звичні тренінги, перетворивши їх на online team building. Ми знаємо важливість підтримки лояльності працівників до роботодавця, комунікації між співробітниками та колегами. І нехай вимоги про соціальну дистанцію залишаються в силі, а носіння масок – настійною рекомендацією, ми скорочуємо відстань між співробітниками за допомогою онлайн-формату квізів, квестів та майстер-класів за авторськими сценаріями.

Для онлайн заходів можна використовувати більшість командних концепцій з каталогу Rush. Де-не-де ми злегка поміняли механіку, орієнтуючись на письмовий прийом відповідей учасників, а також відмовилися від показника «швидкість», який був пріоритетним у деяких тренінгах.

Пропонуємо проведення наступних онлайн-тімбілдингів:

 • Що? Де? Коли?”,
 • “Суперинтуїція”,
 • “Хто зверху?”,
 • квізи,
 • квести,
 • мафія,
 • майстер-класи.

Дізнайтесь більше про те, який варіант підійде саме вашій компанії з урахуванням кількості учасників, особливостей корпоративної культури та інших параметрів, залишивши заявку на сайті.

Онлайн-тімбілдинг від івент-агентства RUSH та 5 причин вибрати цей формат

Не тільки Covid та пов’язані з ним обмеження можуть стати причиною, через яку вам більше підійде онлайн-підхід до організації. У деяких компаній багато філій, що розкидані по всій країні, але взаємодіють на постійній основі між собою. У такій обстановці зібрати людей в одній локації дуже складно, а згуртувати команду – практично непосильне завдання.

Емпіричним шляхом ми виділили 5 причин ефективності проведення саме онлайн-заходів для бізнесу будь-якого масштабу:

 1. Заощадження часу на дорогу. Не важливо, чи проводиться подія в рамках одного міста, чи учасники їдуть у конкретну точку на карті – час все одно витрачається. Онлайн-участь дозволяє перебувати в будь-якому місці, де є відповідний пристрій для виходу в Інтернет.
 2. Сучасні корпорації роблять все, щоби створити неформальну обстановку. Саме таку, як на онлайн-тімбілдінгах. Тут немає суворого дрес-коду, ієрархічної розсадки за столом: кожна людина почувається спокійно.
 3. Немає обмежень на кількість учасників: можуть підключитись як 4-6 співробітників, так і колеги з величезної корпорації на сотню працівників. Все залежить тільки від обраної платформи: Zoom, Twitch, WhatsApp (у кожному разі підбираємо найоптимальніший варіант).
 4. Прямий матеріальний зиск: не доводиться витрачатися на аудіо-, відеоапаратуру, оренду приміщення, обслуговуючий персонал, фотографа, декор, фотозони та діджея. Досить ведучого та асистентів. І навіть доставка їжі додому для учасників не вийде дорожче звичайного банкетного цінника.
 5. Кожен учасник може відчути себе немов у комп’ютерній грі: не важливо, де він перебуває фізично, якщо він емоційно online. Для віддалених співробітників у зв’язку з останніми подіями та карантинними обмеженнями подібний підхід – не новинка, а реальність, а тому залученість до процесу тренінгу буде повною.

У тренінг включено мінімум теорії: основна ставка робиться на практику – відпрацювання взаємодії, вправи на згуртування в ігровому форматі, відпрацювання складних ситуацій. Ведучий і адміністратор займаються процесом виконання завдань, згладжують конфлікти, допомагають залучити всіх до процесу, дають можливість повністю розкритися кожному учаснику.

Тімбілдінг на віддаленні – віртуальне вирішення реальних проблем колективу

По суті, подібний формат переслідує ті самі цілі, що й очна зустріч співробітників. Користь онлайн-зустріч для командотворення наочна, доведена вченими-психологами (не британськими, на щастя), задоволеними керівниками та сотнями клієнтів, які вирішили з нашою допомогою багато проблем усередині колективу.

Результати тімбілдингу, які порадують вас:

 1. Побачите, що саме заважає повноцінній командній роботі.
 2. У майстерно створених умовах ігрового формату пропрацюєте труднощі комунікації, адже учасники мають щільно спілкуватися між собою для виграшу.
 3. Колектив відпустить стрес і напругу, спричинене карантином та віддаленою роботою: позитивні емоції, азарт та залучення відмінно справляються з цим завданням. Адже не для всіх адаптація до нових умов пройшла легко та безболісно.
 4. Спільне виконання завдань, пошук відповіді питання підвищують командний дух, допомагають виявити лідерів, сприяють ефективнішому взаємодії між усіма членами команди.
 5. Попередній пункт дає логічне продовження: ви чіткіше бачите, хто зі співробітників знаходиться на своєму місці, кому потрібне навчання, а кого взагалі варто замінити.
 6. Професійні навички мало означають у форматі гри, зате на перший план виходять особисті якості, досвід вирішення складних завдань, уміння швидко орієнтуватися в обстановці, що змінилася.
 7. Співробітники самі займатимуться врегулюванням проблем, звертаючись до керівництва лише затвердження прийнятих рішень.

Ми беремо на себе рішення організаційних моментів, включаючи вибір оптимальної платформи для зручної комунікації між усіма учасниками. Як правило, ділимо колектив на команди по 4 гравці: досвідченим шляхом ми з’ясували, що це оптимальна кількість людей, оскільки конференц-зв’язок накладає свої обмеження.

Порівняйте: наживо для комфортної взаємодії ми рекомендуємо розсадку по 6-7 осіб.

Кожному учаснику надається посилання на захід. У вказаний час розпочнеться пряма трансляція: до неї можна підключитись з будь-якого пристрою (телефон, планшет, ПК, ноутбук). Ведучий оголошує правила, показує потрібну на завданні інформацію, зачитує відповіді, підбиває підсумки. Саме обговорення питань між гравцями відбувається в груповому чаті, закритому для інших учасників, на одній з популярних платформ (Скайп, WhatsApp, Zoom). Капітани команд після ухвалення рішення надсилають результат у межах відведеного часу. Всі завдання мають дедлайни, після яких відповіді не приймаються: так ми підтримуємо справедливий дух боротьби.

Після закінчення кожного туру ведучий оголошує результати. У зв’язку з ним працюють помічники, що вивчають повідомлення від команд, які вважають очки, що ведуть турнірну таблицю. Цю «закулісну» діяльність виконують наші досвідчені менеджери, які провели не один десяток подібних заходів різного масштабу.

Вибираємо тему проведення тімбілдингу

Наявні в портфоліо івент-агентства RUSH тімбілдинги покликані досягти різних цілей:

 1. Компанії, орієнтовані на креатив, віддадуть перевагу повністю розкрити творчий потенціал співробітників, мотивувати їх на генерацію ідей, проєктів.
 2. Якщо фірма лише недавно утворена, для неї пріоритетне формування корпоративної культури, цінностей, пошук балансу між молодшим та старшим персоналом.
 3. А тому підприємству, яке шукає відповідального керівника, скоріше стануть у нагоді інтелектуальні ігри, що дозволяють виявити навички управління людьми в умовах, коли рішення треба приймати швидко.

Таких моментів та нюансів багато, але RUSH знає, як правильно провести згуртування команди, попутно виконавши поставлені завдання. Щоб запустити процес підбору ідеального сценарію для вашої компанії, просто залиште заявку на сайті і наш менеджер зв’яжеться з вами для прояснення цілей, мотивів і необхідного результату.

Наші тімбілдінги – це не просто активне спілкування, «руха», а повноцінний тренінг команди. Ми відповідально підходимо до всіх етапів, починаючи від дзвінка клієнта до реалізації проєкту: вислуховуємо ваші побажання, створюємо індивідуальну програму або змінюємо вже існуючу. Напишіть нам зараз, щоб вирішити глобальні та локальні проблеми колективу за кілька годин ефективного та цікавого team building-а!

Дніпро

Київ

Запоріжжя

Харків