Мотивуємо, дивуємо і об’єднуємо вашу команду, партнерів і колег сучасними корпоративними святами

Сучасний новорічний корпоратив під ключ

Наші роботи

Хочете незабутнє свято на новорічний корпоратив?

У новий рік – без новорічної лихоманки! Хочете так?

Ви отримаєте

Якісну організацію головного корпоративу року в сучасному концептуальному форматі. Ви вибираєте ідею, ми створюємо запаморочливе свято, що поєднує релакс, незвичайні розваги і захоплююче шоу. Буде все, крім нудних тостів і стандартних конкурсів

Унікальний готовий сценарій, «заточений» під ваші цінності й цілі. Ми об’єднуємо вечірку, квест, флешмоб та інші популярні формати в одну цільну програму, розписану як по нотах. Розслабляйте і мотивуйте команду яскравим відпочинком з ефектом повного занурення в подію

Можливість відпочити, поки ми вирішуємо всі організаційні питання і контролюємо підрядників. Ваша впевненість у термінах й ефективному розподілі бюджету – наше золоте правило, тому працюємо по внутрішнім дедлайнам і знаходимо найкращі рішення для оптимізації кошторису

Ефектний тематичний реквізит і технічний супровід на концертному рівні. Фотогенічний антураж, налагоджене світло й чистий звук – важливі складові свята. Їх ми довіряємо тільки профі

Ведучого, DJ і команду талановитих артистів, які запалять зал і піднімуть градус настрою блискучими номерами. Скажіть нам «хочу зірку» – і ваш корпоратив прикрасять зірки медійного простору України

Щасливих колег, задоволеного боса і приємно здивованих партнерів, які будуть згадувати цей Новий рік найтеплішими словами, репостами й захопленими відгуками в соцмережах

Відгуки

Хочете незабутнє свято на новорічний корпоратив?

У новий рік – без новорічної лихоманки! Хочете так?

Організація і проведення новорічних корпоративів і корпоративних заходів

Новий рік є одним з найбільш очікуваних свят. Він овіяний передчуттям дива, яке йде ще з дитинства. Не оминає воно стороною і робочу атмосферу: в ній з’являється приємна святкова лихоманка, на обличчях частіше розквітають посмішки, всі поспішають завершити справи перед своєрідним кордоном, яким стає сучасний новорічний корпоратив з колегами, що знаменує закінчення року.

За допомогою цього заходу підводяться підсумки, згадуються досягнення і цінності фірми, задається тон наступному року. Організація новорічних корпоративних заходів і свят необхідна кожному колективу для об’єднання, згуртування і підняття авторитету керівництва.

Замовити корпоратив на Новий рік під ключ

Погано спланований захід – типова вечірка з накритим столом і танці з караоке – навряд чи принесе користь. Швидше, негативно відіб’ється на іміджі компанії. Той керівник, який дбає про розвиток бізнес-культури і моральний стан співробітників, знає: замовлення новорічного корпоративу для співробітників є важливою віхою в становленні компанії, її розвитку та підвищенні лояльності підлеглих.

Новорічні корпоративні вечірки від івент агентства Rush

Кожна компанія – це унікальний колектив з певним віковим складом, інтересами, спрямованістю роботи, захопленнями. Щоб корпоративний новорічний вечір пройшов феєрично, емоційно і навіть трішки чарівно (адже всередині нас до сих пір живе дитина, вірить у диво), потрібно створити відповідну атмосферу.

Якщо у вас немає ідеї, яка сподобається вашим співробітникам, можете купити програму вечірки у Rush. Ми створимо унікальний сценарій, враховуючи всі важливі чинники з позиції того, щоб кожному з гостей було дійсно цікаво. Не будемо розповідати про те, які корпоративні вечірки на Новий рік популярніші, оскільки ми не працюємо з шаблонними рішеннями. При зверненні клієнта створюємо бриф, на основі якого розробляємо ідею під ключ.
Вона втілюється в:

 • оформленні;
 • постановці шоу;
 • сценарії;
 • запрошених артистах;
 • костюмах і дрес-коді;
 • варіантах активностей.

На одну ніч формуємо особливу атмосферу, підбираючи декорації, музичний супровід з крутим DJ, забезпечуємо креативним ведучим і надаємо всі послуги, які будуть необхідні для створення феєричного Нового року.

Шоу програма на новорічний корпоратив

Ми спеціалізуємося на тому, щоб дарувати емоції, драйв і відмінний настрій на довгий час. Принципово уникаємо нудьги, відмовляємося використовувати шаблонні рішення – мандаринки, вогники і оселедець під шубою. Реалізуємо новорічне шоу для корпоративного свята компанії, яке залишає після себе приємний післясмак довершеного маленького дива. Якщо у вас є власне бачення передноворічного корпоративу, ми будемо раді відкрити для себе нові горизонти. Постараємося втілити найсміливіші амбіції, не відступаючи перед словом «неможливо».

Event агентство Rush створює унікальну програму шоу, повну:

 • іскристих веселощів, замішаних на бешкетних бульбашках шампанського (куди ж без них у такий вечір);
 • щирих побажань і приємних спогадів про минаючий рік;
 • феєричних виступів від наших артистів, запрошених солістів або груп: місцевих, українських чи зарубіжних (так, можемо і таке);
 • подарунків з родзинкою, адже це корпоративні новорічні свята, а кожна внутрішня дитина повинна отримати свою порцію щастя, забравши її під справжнісінькою ялинкою;
 • світлових і музичних сетів, які формують ту саму атмосферу, яка відчувається в повітрі тільки з наближенням 31 грудня.

Ми знаємо, що одного концепту для шоу на новорічний корпоратив мало: треба ще організувати все так, щоб кожен відчував себе невимушено. А це можливо тільки при детальному знанні всіх нюансів. Зверніться в Rush, щоб проведення корпоративного Нового року перетворилося в справджену казку, в яку повірять навіть найбільш дорослі і серйозні.

Вартість новорічного корпоративу

Якщо перераховувати свята, які офіційно відзначаються по всій країні, то їх набереться не так багато, але саме це вселяє передчуття чогось світлого, кращого й радісного. Ми цілком підтримуємо такий настрій і підсилюємо його різними способами – від технологічних (3D проекції, екрани) до психологічних (різноманітні активності з повним зануренням і відмовою від повсякденної суєти).

Ціни на новорічні корпоративи залежать від кількості гостей, обраної локації і навіть часу замовлення. Рекомендуємо готуватися до вечірки заздалегідь, особливо – щодо місця проведення, тому що в останній момент буде складно поєднати поняття «бюджетний» і «шикарний»: найкращі місця заброньовані й артисти вже підписали контракти. Ми, звичайно, і в такій ситуації знайдемо, як вирішити проблему, але, якщо вас цікавлять дорогі новорічні корпоративи, що працюють на благо іміджу компанії і піднімають її на новий рівень, зателефонуйте заздалегідь. Ми можемо вкластися в стислі терміни, але тому самому новорічному диву теж потрібен час, щоб здійснитися.

Телефонуйте зараз і створюйте з агентством Rush те, що ще не один тиждень буде викликати почуття радості в учасників і заздрісні погляди користувачів Instagram.

Дніпро

Київ

Запоріжжя

Харків