5 кроків до яскравого приватному свята

Дзвінок або заявка на сайті
Зустріч і презентація готових концепцій
Розробка івенту під Ваш бюджет
Організація всіх узгоджених етапів
Проведення івенту

Хочете незабутнє шоу?

Залиште свій номер і ми перетворимо ваше свято на незабутню подію року

Відгуки

Послуги з організації приватних свят і заходів

Приватні заходи – це дні народження, ювілеї, річниці весілля, оригінальні освідчення в коханні, зустрічі однокласників, сімейні пікніки, розіграші друзів, та й просто вечірки без особливого приводу. Ми створюємо подібні події будь-якого формату. Придумуємо оригінальні форми і допомагаємо нашим клієнтам здійснювати свої фантазії.

Серед тих, хто щороку звертається до нас з питання створення якісних приватних подій – найвідоміші люди України в цілому і Дніпра зокрема, політики, бізнесмени, футболісти футбольного клубу «Дніпро»

Бажаєте створити захід, який запам’ятають? Все починається з концепції – основи, на якій вибудовується стрункий ряд етапів проведення події, будь то активна і актуальна концепція корпоративу, креативний і атмосферне День народження або весела, повна сміху та небанальних конкурсів весілля. Створення концепту базується на вимогах замовника, специфіку цільової аудиторії, завданнях, які треба вирішити.

Event концепція має ключовий message (посил). Він опрацьовується в першу чергу і має наступні особливості:

  1. Короткий і ясний, включає пару слів, тому стає своєрідним девізом події.
  2. Учасникам і глядачам повинен бути зрозумілий сенс, тому ми керуємося принципом «все геніальне – просто».
  3. Працює на імідж: використовуємо маркетингові «фішки», що представляють організатора, компанію, бренд (потрібне підкреслити) в позитивному світлі.

Втілюємо саму суть свята: веселого, безтурботного, з коктейлем з захоплення і наснаги, приправленого перчинкою азарту.

Вибір типу заходи диктується замовником. Ми надаємо повний спектр послуг з організації івенту після того, як концепт буде схвалений і затверджений. А для цього ми опрацьовуємо актуальні і чіпляють теми, пропонуючи для легшого сприйняття візуалізацію майбутнього події.

Організація і проведення сімейних свят

Як багато часу ви проводите з родиною, насолоджуючись суспільством один одного? Зазвичай, дуже складно пов’язати між собою ці два «світу»: щоб дитині було весело, і батькам не нудно. Організація сімейного відпочинку від event агентства Rush – це створення окремої маленької всесвіту для кожного з учасників заходу.

Для самих маленьких ми запрошуємо аніматорів: супергерої, Гаррі Поттер, Angry Birds, пірати і т.д. Враховуємо вік дитини / дітей, інтереси та уподобання. Малюк буде занурений в фантазійний світ і дасть дорослим повноцінно відпочити.

А для батьків проведення сімейних свят буде зовсім іншим: феєричним, інтерактивним, насиченим емоціями і крутими фотками. Хочете згадати лихі 90-е і відчути себе «новим російським»? Або хочете дізнатися, хто в парі – жінка або чоловік – розумніші, винахідливішим і талановитіший, взявши участь в аналогу відомої телепрограми «Хто зверху»? Або зробимо чисто інтелектуальний сімейне дозвілля, і дізнаємося, чи зможете ви стати крутіше, ніж Олександр Друзь, завоювавши «Кришталеву Сову» – один в один, як на ТБ-шоу.

Дозвольте собі розслабитися разом з родиною: команда Rush бере всю організацію сімейного заходу на себе. Вам залишиться тільки релаксувати і отримувати задоволення.

Дніпро

Київ

Запоріжжя

Харків