Дивуємо онлайн-корпоративом, використовуючи сучасні технології для повного занурення вашої команди

Організація та проведення онлайн-корпоративу

Наші роботи

Бажаєте незабутній онлайн-корпоратив?

Ви отримаєте авторські концепції онлайн формату

Як це буде

Енергійну та відповідальну команду, яка продумає все, від глобальної ідеї до дрібниць, подарункових боксів та якості трансляції

Розробку сценарію та супровід онлайн-корпоративу в будь-якому форматі — квесту, інтелектуальної битви, майстер-класу… Змалюйте побажання, а ми покажемо результат

Захоплюючу програму, що поєднує продуктивне командне навчання з цікавими активностями та корисним дозвіллям

Прозорий кошторис та грамотний розподіл бюджету, де ви зможете регулювати бюджет заходу

Оригінальні технічні «фішки», які перетворять тімбілдінг на яскраве та незабутнє свято для віддаленої команди

Новий, надихаючий досвід та позитивний фідбек від кожного учасника

Відгуки

Бажаєте незабутній івент?

Вирішимо ваші бізнес завдання, віддалено

Онлайн-корпоративи: ефективний бізнес-інструмент у новому форматі

Після того, як весь світ перейшов у online-формат роботи, спілкування на соціальній дистанції та одночасна обідня перерва по Зуму стали щоденною буденністю. І в даному випадку корпоратив онлайн вже не здається дивним чи незвичайним – це вимушений захід. Але її можна зробити цікавою, веселою та навіть азартною.

Чому online – корпоративи такі важливі під час карантину? Для когось перехід на віддалення став новою можливістю самореалізації, а у когось суттєво знизилася працездатність. По суті, у кожній компанії спостерігається поділ на 2 типи працівників:

 1. Співробітник, що повільно виконує завдання, наче «потухлий». Його не помічаєш на загальних дзвонах, відповідає лише на конкретні запитання і лише те, чого від нього чекають. Після завершення чату включає серіал, займається домашніми справами, дивиться на інші вакансії (потрібне підкреслити). Якщо спитають про відсутність результатів, то спише на кризу.
 2. Для інших подібний формат роботи – особистий виклик, через що працює вдвічі старанніше. Саме такі люди шукають можливості для адаптації бізнесу до умов, що змінилися. Активний, натхненний, пропонує безліч нових ідей.

Обидві групи – ваші колеги та підлеглі. Різниця лише у цінностях. Успішність бізнесу безпосередньо залежить від того, скільки людей долучаться до першого «табору», а скільки – до другого. Реальне зростання бізнесу дає зацікавленість співробітників у результаті, процвітанні, бажанні слідувати цінностям компанії.

Онлайн-корпоратив від івент-агентства RUSH

Як змінити співвідношення всередині групи співробітників на користь вашого бізнесу? Для цього є ефективний інструмент онлайн-корпоратив. Його специфіка змінилася через Covid-часів, але завдяки зусиллям івент-агентства RUSH цей психологічний хід залишається дієвим способом:

 • натхнення команди,
 • згуртування колективу,
 • вирішення внутрішніх проблем,
 • створення релакс-атмосфери.

Останнє є важливим моментом. Як показує практика, не всім справді легко дався перехід у нові умови існування та роботи, і з цим психологічним дискомфортом теж треба працювати.

Івент-агентство RUSH пропонує організацію онлайн корпоративів на віддаленні в декількох форматах:

 1. Квести тематичні із різними сюжетами. У цьому варіанті всі завдання пов’язані з однією історією. Учасники розбиваються на команди, спілкуються між собою в чаті, обговорюючи проходження.
 2. Квізи – це та сама вікторина, в якій є ведучий (його знімає оператор і показує у прямому ефірі) або модератор, який супроводжує учасників протягом всієї гри через чат або з трансляцією.
 3. Майстер-класи, чия головна ідея – створення чогось гарного, корисного, смачного своїми руками. У більшості випадків, учасники події отримують кошик з усім необхідним із доставкою додому.

Команда RUSH готова підібрати для вас найцікавіший сценарій. Виберіть один з варіантів онлайн-свята на цій сторінці і ми прокачаємо для вас:

корпоративні цінності у свідомості працівників;
ініціативність без прямої постановки задачі згори;
орієнтацію на результат, виражену у саморозвитку навіть поза робочим часом;
адаптивність до переходу роботи в digital-реальність;
розвиток навичок роботи у команді, нехай вона тимчасово і перебуває на соціальній дистанції.

Чи не знайшли ті цінності, які важливі конкретно для вашого бізнесу? Тоді ми створимо та проведемо ексклюзивну вечірку, від та до розроблену з індивідуальним підходом до вирішення завдань.

Поспішайте замовити корпоратив на віддаленні під ключ!

Поки за вікнами вирує карантин, ми організовуємо для корпорацій, компаній та колективів справжній антивірусний захід. Плюси надання послуги:

 • не треба нікуди їхати: приєднатися можна з будь-якої точки світу;
 • для підключення підійде будь-який девайс: телефон, планшет, ноутбук, ПК;
 • не треба спеціально готуватись: реквізит привезуть (за потребою), інструкції видадуть;
 • кожен учасник розташовується так, наскільки йому зручно: його особисте простір залишається особистим.

Живе спілкування в одному просторі – зараз неприпустима розкіш. Тому ми поєднали активну взаємодію колег та азарт від гри, використовуючи для мінімальної соціальної дистанції доступний простір – віртуальний.

Ми заздалегідь обговорюємо всі нюанси із замовником, а учасникам залишається видима частина онлайн-заходу:

 1. Основну інформацію – дата, час та формат проведення – повідомимо через розсилку. Вкажемо, чи потрібні якісь додаткові програми, надішлемо інструкції та правила.
 2. Формат проведення підбирається з урахуванням корпоративної етики, кількості людей, вікових груп. Тож цікаво буде всім! До того ж колектив розділиться на команди по 3-4 особи (оптимально з нашої практики).
 3. Кожна команда матиме свій чат, де вони можуть обговорити тактику, стратегію, питання. Використовуються месенджери, соціальні мережі.
 4. До призначеної години учасники запускають трансляцію, і гра почалася! Якщо вибрано варіант з ведучим, він зачитуватиме питання сам, даючи відлік таймера.
 5. Якщо з модератором, то можливе заповнення бланків/надсилання відповіді в чат.
  У кожному з представлених варіантів всі відповіді збираються, аналізуються, враховується час виконання та інші параметри (про них обов’язково скажуть у правилах).

Івент-агентство RUSH бере на себе всю організацію, включаючи підготовку онлайн-платформи, авторського сценарію, режисури, технічного забезпечення. Все, що вам необхідно – зателефонувати нам вже зараз, щоб обговорити, в якому форматі ми допоможемо вирішити корпоративні проблеми колективу та бізнесу, вивівши його на якісно новий і цілком реальний рівень. Вирішуйте реальні проблеми за допомогою віртуального простору, скорочуючи соціальну дистанцію до успіху вашого підприємства!

Дніпро

Київ

Запоріжжя

Харків