Створюємо ефективні тімбілдинги з концептуальною програмою для повного перезавантаження вашої команди

Організація і проведення корпоративного тімбілдинга

Наші роботи

Хочете незабутній тімбілдинг?

Опишіть свої побажання, а ми покажемо результат

Як це буде

Енергійну і відповідальну команду, яка продумає все, від глобальної ідеї до промоушену, роздавальних матеріалів і комфортної зони відпочинку

Розробку та супровід проєкту в будь-якому форматі – квесту, інтелектуальної битви, вечірки … Опишіть побажання, а ми покажемо результат

Захоплюючу програму, яка поєднуватиме продуктивне командне навчання з цікавими активностями та корисним дозвіллям

Прозорий кошторис і грамотний розподіл бюджету

Оригінальні технічні «фішки», які перетворять тімбілдинг на яскраве й незабутне корпоративне свято

Новий, надихаючий досвід і позитивний фідбек від кожного учасника

Відгуки

Хочете незабутній тімбілдинг?

Опишіть свої побажання, а ми покажемо результат

Послуги організації і проведення тімбілдингу для організацій у компанії Rush

Взаєморозуміння між співробітниками, чітке усвідомлення ієрархії і вміння розподіляти обов’язки всередині колективу – запорука роботи «як у швейцарському годиннику»: без збоїв, постійно, надійно. Але людина – не годинник, а персона з власними емоціями й особливостями, які необхідно враховувати при побудові команди.

Організація Team Building під ключ – це не нудний, що набив оскому, тренінг, а повноцінний відпочинок для кожного співробітника (фізичний і психологічний). На командоутворюючому заході вирішальним фактором стає ігрова форма, яка, як доведено психологами, дає найкращі результати при вирішенні ряду завдань:

  • навчання роботі в команді особливо цінним буде для новачків, яким складно влитися в новий колектив;
  • згуртування колективу шляхом взаємодопомоги та взаємовиручки привчає до думки, що на колегу можна покластися у важкій ситуації;
  • вміння знаходити, а головне – визнавати помилки, адже вчасно і правильно оцінена ситуація допомагає уникнути можливих проблем або хоча б зменшити збитки;
  • розвиток аналітичного і критичного мислення, яке найяскравіше проявляється в інтелектуальних іграх.

Для підняття командного духу співробітників необхідно помістити в нестандартні умови перебування, але в тому ж соціумі, в якому вони звикли працювати. Незважаючи на вже скаладену ієрархію, учасники можуть проявити лідерські та організаторські якості, стати «мозковим» центром прийняття рішень.

Замовити сучасний тимбілдинг в event агентстві Rush – найпростіше рішення складної проблеми. Якщо ви відчуваєте, що в колективі не виходить домогтися злагодженої командної роботи, змініть це одним дзвінком. Один день, сприятливі умови для відпочинку і професійний ведучий, тренер з тимбілдингу, який знає безліч дієвих психологічних «фішок», у корені здатні змінити ситуацію.

Тімбілдинг на корпоративі й інших корпоративних заходах

Не варто голосно заявляти підлеглим, що вони відправляються вчитися бути командою. Корпоративний тімбілдинг ґрунтується на декількох етапах, які психологічно підштовхують кожного учасника до усвідомлення, що він / вона – частина команди, і це робить його / її, як особистість, сильніше.

Керівництво ж отримує вичерпну інформацію про те, на які аспекти роботи варто звернути увагу, як підвищити ефективність використання потенціалу співробітників і зробити об’єктивні висновки про спрямованість розвитку.
Зверніться в event agency Rush, щоб дізнатися, які цікаві і нетривіальні сценарії вирішують нагальні проблеми в колективі (або попередять нові).

Вартість послуги з організації тімбілдингу

Цінова категорія заходи визначається кількома параметрами:

  • кількість учасників;
  • місце проведення;
  • тривалість заходу;
  • стиль і тематика.

Який би варіант ви не вибрали, відбуватися захід має в невимушеній обстановці, щоб колеги відчували себе максимально розслаблено.

Перебувати в офісі співробітникам звично, а тому отримані в ході тренінгу навички / вміння будуть застосовуватися більш природно – вони були вивчені в тих же умовах і місце, де вони працюють. Другий плюс полягає в зниженні ціни на тімбілдинг, командоутворення від івент компанії Rush – не потрібні трансфер і оренда майданчика.

На природі реалізуються круті сценарії, розваги зі спортивним ухилом, які змінюються інтелектуальними завданнями. М’язи ніг і рук «горять»? Прийшла пора «запалити» творчий вогонь! Додайте до цього велику кількість свіжого повітря, і ви отримаєте шикарний мікс драйву, азарту і відмінного проведення часу, що зближає за рахунок поділу з колегами яскравих емоцій.

Зверніться до наших менеджерів, щоб дізнатися, скільки коштує проведення тимбілдингу для підвищення ефективності команди до 150%. Ми не беремо цифри «зі стелі», а оперуємо статистичними даними, отриманими від вдячних клієнтів і команд, які відмінно відпочили.

Дніпро

Київ

Запоріжжя

Харків