Мотивуємо, об’єднуємо і дивуємо вашу команду і партнерів сучасними корпоративними святами

Організація і проведення корпоративних свят

Наші роботи

Хочете незабутній корпоратив?

Запишіться на безкоштовну консультацію

Ви отримаєте

Яскравий концептуальний івент, який підвищить рівень лояльності до вашої компанії і виділить її серед інших

Оригинальный сценарий, заточенный под ваши бизнес-цели, корпоративные ценности и тематику события

Контроль усіх організаційних і фінансових питань, поки ви насолоджуєтеся заходом

Розваги нового формату з ефектним поєднанням шоу і командного інтерактиву

Вибір кращих майданчиків і доскональне технічне забезпечення з розрахунком на 20, 200 і навіть 2000 учасників

Максимум задоволення і живих емоцій, мінімум стресів і ризиків. Вам скажуть «спасибі» і шеф, і команда

Відгуки

Хочете незабутнє свято на корпоратив?

Запишіться на безкоштовну консультацію

Послуги з організації і проведення корпоративних свят і заходів

Як залучити співробітників у робочий процес, виробити звичку знаходити нестандартні рішення в складних ситуаціях, навчити довірі колегам і вмінню розподіляти відповідальність за виконання завдання? Все це вимагає від співробітників лояльності, зацікавленості в успіху, які базуються на повазі до компанії. І однієї зарплати тут буде мало.

Корпоративні розважальні заходи, свята і події від event агентства Rush – це той «струс», який необхідний будь-якому колективу, будь-то всього пара людей або складна ієрархічна система взаємозв’язків між десятками відділів. Давно пора відходити від банального шаблону: звичайне застілля, спроби вести розмови на неформальні теми, велика кількість випивки і нуль задоволення.
Як показує практика, на подібні заходи люди приходять у добровільно-примусовому порядку, щоб «не відставати від колективу». Але враження від подібних «святкувань» найчастіше залишається тільки одне: бездарно витрачений час, а часом – роздратування в бік керівництва, оскільки «безболісно» відмовитися від участі неможливо.

Ми доведемо, що замовити проведення корпоративного вечора для персоналу з відходом від сценаріїв, що давно набили оскому – це правильне і виважене рішення. Не перетворюйте корпоратив на порожню формальність: як ви серйозно підходите до побудови бізнесу, також серйозно треба ставитися до тих, хто допомагає цей бізнес розвивати. Замовити організацію корпоративу, корпоративного відпочинку набагато простіше, ніж ви думаєте: ми беремо на себе всі аспекти підготовки і проведення, а вам залишається тільки насолоджуватися збільшеною результативністю команди.

Корпоративна вечірка під ключ

Щоб святкування корпоративу в компанії пройшло з максимальною ефективністю, потрібно два аспекти: новизна вражень і приємне здивування. А для цього треба «зачепити» учасників, щоб вони самі захотіли стати частиною події. Нашими співробітниками вибудовується розважальна програма корпоративу за оригінальною концепцією, персональною для кожного клієнта.

У деяких випадках використовуємо готові рішення, які показали високу ефективність і універсальність. Сюди входять легендарна ТВ програма «Що? Де? Коли?», популярна «Хто зверху?» і ряд інших. Ми гарантуємо повне занурення зі створенням відповідного антуражу, що дозволяє на кілька годин відчути себе учасником TV-шоу.

VIP корпоратив від івент агентства Rush

Ми вивели загальні принципи побудови заходу залежно від сфери діяльності, колективних цінностей і спрямованості розвитку компанії. Кожна організація і проведення корпоративних вечірок для нас – це відпрацювання «від» і «до» з урахуванням кількох особливостей:

  1. IT-шникам і бухгалтерам, дизайнерам і представникам торгових мереж ми створимо абсолютно різну атмосферу, але об’єднану спільним концептом: затишно, весело, розслабляюче і шалено інтригуюче.
  2. Деякі події вимагають мінімум 10-12 осіб (наприклад, «Брейн Ринг», в якому повинні брати участь кілька команд), а десь досить пари людей. Ми враховуємо віковий склад колективу і його чисельність.
  3. Пара годин або повноцінний відпочинок протягом декількох днів на відокремленому від інших людей майданчику – масштаб обирає замовник. У нас є готові рішення з можливістю внесення правок щодо локації проведення та підбору абсолютно нової місцевості з урахуванням вимог клієнта.

Агентство з організації корпоративних заходів під ключ Rush опрацьовує концепти до найдрібніших подробиць: таймінг, список активностей, порядок проходження етапів вечора (від розігріву до своєрідної кульмінації). На цій сторінці ви можете побачити приклади корпоративних заходів для співробітників компанії, які ми раніше організували для клієнтів. Ви вільні вибрати щось з готових рішень, які Rush може адаптувати під індивідуальні потреби. Наприклад, це може бути проведення змагань на відкритому повітрі, а не в приміщенні. Або можна замовити річний корпоратив на теплоході з шикарною вечіркою і рядом міні-конкурсів, що ідеально вписані в таймінг й інтереси учасників.

Ми, як організатори корпоративів, впевнені, що гості не підуть розчарованими, оскільки:

  • створюємо інтригу, що тримає до кінця;
  • працюємо над усіма аспектами вдумливо і ретельно;
  • контролюємо кожну дрібницю;
  • уникаємо зриву дедлайнів завдяки налагодженій адміністративній роботі;
  • ігноруємо нудні сценарії;
  • втілюємо прості й комплексні завдання з амбіціями справжніх цінителів відмінно проведеного часу.

Замовити шоу програму на корпоратив

Як тільки клієнт визначився з цілями – згуртувати колектив, підняти моральний дух, вирішити внутрішні протиріччя в колективі – настає черга Rush. Ми підбираємо схему, максимально релевантну поставленим завданням. Схема – це формат шоу-номера для корпоративу, який поглине увагу гостей, перенесе їх в окремо створений всесвіт на один вечір або кілька днів.

Хочете підвищити значущість заходу? Імениті артисти на корпоративному шоу готові виступити на вашому вечорі. Ними можуть стати місцеві музичні колективи або зірки української естради, прославлені ведучі відомих телепрограм або наші професійні співробітники. Вибір залежить від ваших побажань – ми зв’яжемося з будь-якою зазначеною людиною або групою.

Вартість організації і проведення корпоративу під ключ

Якщо ви коли-небудь намагалися самі організувати хоча б звичайне застілля для колективу, то знайомі із ситуацією виходу за рамки виділеного бюджету. Ціна проведення корпоративу істотно зростає, оскільки через незнання деяких моментів, не врахованих під час планування, кошторис виходить зовсім інший. І далеко не зі знаком «мінус».

Щоб уникнути подібного, звертайтеся до нас: ми гарантуємо Rush-ефект – швидкий прорахунок кошторису з його дотриманням на всіх етапах: від планування до реалізації. Дізнайтеся більше про комфортне втілення креативних ідей, оформивши дзвінок на сайті або зателефонувавши за нашими контактними номерами.

Дніпро

Київ

Запоріжжя

Харків