Створюємо сучасні дні народження для яскравих особистостей

Дорослий день народження

Наші роботи

Хочете незабутнє свято на день народження?

Опишіть ваші побажання, а ми здивуємо результатом

Ви отримаєте

Свято нового формату з яскравою ідеєю і динамічною шоу-програмою замість застілля і обридлих конкурсів

Повну свободу від вирішення організаційних питань. Займайтеся приємними справами, поки ми знаходимо підрядників, координуємо підготовку і щохвилини контролюємо хід події

Послуги vip-класу: оренда концертного обладнання, постановка масштабних номерів, залучення зіркових персон

Впевненість у термінах і фінансових розрахунках. Ви не будете турбуватись про бюджет і готовність заходу, тому що ми працюємо за внутрішніми дедлайнами, узгоджуємо кожну статтю витрат і оптимізуємо святковий кошторис

Професійного ведучого, різножанрових артистів і талановитих музичних виконавців, які ідеально впишуться в концепцію заходу і підкорять ваших гостей харизмою

Неповторне відчуття свята і круговорот нових вражень, про які будуть нагадувати якісні звіти та приємні відгуки друзів. Ваш День народження стане головною подією в стрічці новин

Відгуки

Хочете незабутнє свято на день народження?

Опишіть ваші побажання, а ми здивуємо результатом

Організація і проведення свята на День народження дорослого

Для одних цей час підбиття підсумків. Для інших – чесний привід гарненько розслабитися. Для третіх – цілий початок нового життя. Але хтось сприймає День народження тільки як формальність, а себе самого – в ролі масовика-витівника, на плечі якого лягають всі турботи про проведення заходу та відповідальність за гарний настрій гостей. Команда концептуальних подій RUSH готова назавжди змінити ваше ставлення до найголовнішого особистого свята, наповнивши його освіжаючими емоціями і захоплюючими моментами. Довірте нам організацію та проведення свят на День народження, будь то вечірка, квест, сімейне торжество або виїзної пікнік, – і ми втілимо очікування в реальність!

Організовувати День народження – це як збиратися у відпустку: поки замовиш рейс, знайдеш готель і спакуєш валізи, захочеться залишитися вдома. Але заради нових вражень ми раз у раз долаємо тисячі кілометрів. Разом з RUSH ви отримаєте ударну дозу серотоніну і повноцінне задоволення від свята. При цьому вам не знадобиться думати про якісне проведення вечірки жодної зайвої хвилини.

Але скажемо відверто: з передсвятковими клопотами вам можуть допомогти багато івент-агентств Дніпра й України в цілому. Ми ж пропонуємо куди більше, ніж замовити організацію Дня народження з гарною музикою, спритним фотографом і кумедними жартами ведучого. RUSH пропонує вам створення оригінального святкового концепту, який здивує своєю новизною, естетикою і доскональною реалізацією.

Event агентство Rush - організатор свят на День народження

В основі цікавого концептуального заходу можуть бути різні, як популярні, так і найнесподіваніші мотиви:

 • ігрові шоу;
 • сюжети улюблених серіалів, книг, фільмів, коміксів;
 • fashion-тематика;
 • театральна стилізація;
 • меми;
 • life-story…

Головне – підійти з фантазією і домогтися повного занурення гостей у подію! Ми візьмемося за кристалізацію вашої власної ідеї, адаптуємо готові кейси незвичайних івентів або ж розробимо унікальну концепцію з нуля. Від вас потрібно лише бажання, визначеність з часом і приблизний бюджет. За нами – сценарій, режисура, чітко розписаний таймінг, складання докладної кошторису Дня народження, проведення промо-зйомок і репортажних сетів, допомога у виборі локації, ведучого, меню. Загалом все, що перетворює радісну дату в справжнє свято!

Ми розподіляємо задачі між спеціалізованими відділами, кожен з яких займається своєю справою і не відволікається на сторонні питання. Умілі менеджери й талановиті організатори Днів народження з 10-річним стажем у сфері івент-послуг розпланують усю програму до найдрібніших деталей, вклавшись у стислі терміни, від 2-3 діб до тижня.

Цікава шоу програма на день народження дорослого

Банкети – вчорашній день в індустрії розваг. Так, цікавий сценарій може врятувати положення. Але «сидячий» захід безперечно позбавляє свято жвавості. Альтернативою традиційним застіллям стали оригінальні динамічні формати – eat & move, драйв-фуршет, рок-паті, ігрові Дні народження і т.д. Вони передбачають:

 • тематичний інтерактив, у який залучаються всі запрошені;
 • ненав’язливу роботу ведучого;
 • ефектну технічну складову;
 • простір для вільного спілкування;
 • апетитні закуски без прив’язки до виносу страв.

Яким би не був обраний формат і місце проведення (Дніпро, Київ, інші міста України, за кордоном), гостям не доведеться нудьгувати, а вам – вирішувати 100500 питань і дрібних нюансів. Що ви хочете організувати на День народження – незвичайний квест, витончений стилізований фуршет або грандіозну вечірку, яка підірве Інстаграм? Зв’яжіться з RUSH, і ми знайдемо для вас ту саму, вау-ідею і кращий спосіб її втілення!

День народження під ключ! Вас влаштує ціна і формат, які ми вам запропонуємо!

Дніпро

Київ

Запоріжжя

Харків